Iščemo projektanta telekomunikacijskega omrežja – delo v Sloveniji

V podjetju RUNE Enia d.o.o. iščemo novega sodelavca, projektanta telekomunikacijskega omrežja. Preveri, kaj iščemo, pričakujemo in ponujamo. Če meniš, da si prava oseba za nas, nam pošlji svojo prijavo.

Kdo smo?

Projekt RUNE z globalnim omrežjem povezuje naselja na podeželskih območjih Slovenije, ki so za osrednje ponudnike komercialno manj zanimiva. RUNE je v celoti zasebna tuja naložba, ki z gradnjo širokopasovne infrastrukture omogoča razvoj evropskega podeželja. Razvoj širokopasovnega omrežja pomembno izboljšuje kakovost bivanja, šolanja in dela na podeželju. Kakovostno omrežje je dobra novica za kmetijsko in prehrambno-predelovalno dejavnost, spodbuda razvoju podeželskega turizma in tudi razvoju celotnega gospodarstva v manj atraktivnih okoljih.

Projekt RUNE v Sloveniji izvaja podjetje RUNE Enia d.o.o. RUNE je prvi in v tem trenutku tudi edini čezmejni projekt na ravni EU, s katerim se povezujejo ozemlja več držav članic z ultra hitro širokopasovno optično infrastrukturo, ki je prejel sredstva iz zasebnega sklada Connecting Europe Broadband Fund (CEBF). Slednji je večinski lastnik podjetja Rune Group S.A, ki ima v lasti podjetji RUNE Enia (Slovenija) in RUNE Crow (Hrvaška).

Projekt RUNE je v začetku decembra 2019 s strani Evropske Komisije prejel nagrado EU Broadband Award kot najboljši projekt v kategoriji.

Osnovni podatki o delovnem mestu

 Lokacija dela: Sežana in Ljubljana, Slovenija
Tip zaposlitve: Zaposlitev za nedoločen čas
Delovnik: 8h
Oblika zaposlitve: Polni delovni čas
Področje dela: Projektiranje
Poskusna doba: 2 meseca
Vozniški izpit: B kategorija
Znanje jezikov: Angleščina

Pogoji za zasedbo delovnega mesta

 Stopnja strokovne izobrazbe: VI/1. ali višja
Smer strokovne izobrazbe: Telekomunikacije, Elektro, Gradbeništvo
Zahtevana funkcionalna znanja: Poznavanje QGIS, ACAD; vozniški izpit B kategorije; projektiranje 12 mesecev

Opis delovnega mesta

Naloge in vrste dela: Projektiranje TK omrežij, izdelovanje tehničnih poročil, priprava in obdelava baz podatkov, sodelovanje pri tipiziranju opreme TK omrežij, izdelovanje analiz in pripravljanje poročil, sodelovanje pri javnih naročilih, pripravljanje ponudb, opravljanje drugih nalog po navodilih nadrejenega
Želena funkcionalna znanja: Strokovni izpit po ZGO (pooblastilo IZS po ZGO), aktivno znanje tujega jezika
Odgovornost za lastno delo: kakovostno in pravočasno opravljena dela, ažurnost in točnost arhiva, gospodarno ravnanje z delovnimi sredstvi in predmeti dela
Odgovornost za vodenje: –
Odgovornost za usklajevanje: Usklajevanje z internimi in eksternimi deležniki pri projektiranju
Psihofizične zahteve: org. sposobnosti, komunikativnost, natančnost, osebna urejenost

Od vas pričakujemo

• vsaj 1 leto ustreznih strokovnih izkušenj kot projektant, po možnosti v telekomunikacijah ali elektro stroki

• neodvisnost, ustvarjalnost, pozornost do detajlov

• sposobnost obdelave, analize in sintetiziranja različnih kompleksnosti, izzivov in zahtev v edinstven projekt – izbira pravega modela in pristopov

• dobre komunikacijske sposobnosti in kompetence za timsko delo

• usmerjeni k rezultatom

• izkušnje pri delu z GIS orodji (QGIS, CAD, …)

• diploma iz elektrotehnike ali podobnega ustreznega področja je plus, vendar ni obvezna

Ponujamo:

• delo v mladem agilnem podjetju

• možnost izbire dela na več lokacijah/remote

• priložnost za delo na večjih projektih z utečeno ekipo

• umirjeno delovno okolje, ki spodbuja raznolikost, odprto komunikacijo in medsebojno spoštovanje

• certificiranje in izobraževanje

• priložnost za vodenje in mentorstvo – če želite

• nagrade za uspešnost

• mednarodna druženja s celotno ekipo, druženja doma in v tujini

• družinske potrebe so postavljene na prvo mesto

Plača:

25.000 do 35.000 EUR bruto letno (odvisno od nivoja izkušenj in samostojnosti)
Služben avto

Če meniš, da si pravi kandidat/kandidatka za nas, nam pošlji svojo vlogo, obvezno s potrdili o izpolnjevanju pogojev za zasedbo delovnega mesta ter morebitnimi dodatnimi usposobljenostmi, najkasneje do vključno 10.10.2022 na naslov Rune Enia d.o.o., Leskoškova 6, 1000 Ljubljana ali na e-mail: [email protected], s pripisom »Razpis za prosto delovno mesto Projektant«.